Resopal SpaStyling®


resopal SpaStyling
  • Duże elementy
  • Czysty,szybki i łatwy montaż
  • Całkowicie wodoodporne
  • Można obrabiać jak materiał drewnopochodny
  • 1mm laminatu RESOPAL® na powierzchni

Resopal SpaStyling®

SpaStyling® można obrabiać jak konwencjonalny materiał drewnopochodny. Montaż jest czysty, szybki i łatwy. Produkty te otwierają nowy rozdział w kreowaniu przestrzeni w miejscach narażonych na działanie wilgoci. W kategoriach funkcjonalności, produkty SpaStyling® mogą bezproblemowo konkurować, z klasycznymi materiałami. 1mm laminatu RESOPAL® na powierzchni, czyni SpaStyling® odpornym na przebarwienia, zarysowania, ścierania, wstrząsy, uderzenia. W związku ze swoimi właściwościami jest również całkowicie higieniczny, łatwy w utrzymaniu i odporny na wszystkie spotykane w domu środki chemiczne. SpaStyling jest zbudowany z warstwy ozdobnego laminatu Resopal, oraz laminatu przeciwprężnego, naklejonych na Symalite®, innowacyjny nośnik w formie arkuszy, który jest 100% wodoodporny.

RESOPAL SpaStyling® Shower Element

to jednoelementowe podłoże kabiny prysznicowej z wbudowanym spływem jest dostępne w tym samym dekorze co przylegające elementy ścienne lub/i podłogi. Dzięki jednolitości element ten jest łatwy w montażu oraz bardzo higieniczny i łatwy do czyszczenia.

RESOPAL SpaStyling® Wall

to płyty stworzone by sprostać wysokim oczekiwaniom zapewniają swobode w projektowaniu. Są bardzo lekkie i wystepują w duzych formatach co minimalizuje liczbę połączeń oraz zapewnia wysoką atrakcyjność oraz higieniczność.

RESOPAL SpaStyling® Floor

to wysokiej jakości posadzka, która jest odporna na zadrapania, obtarcia i szuranie oraz łatwa do czyszczenia dzięki laminatowi RESOPAL HPL® na powierzchnia.

RESOPAL SpaStyling® Sink

Dla zapewnienia integracji kolorystycznej pomieszczenia oferujemy jednoelementową umywalkę z podwieszanym zlewem z postformingiem na krawędzi oraz w tym samym kolorze i strukturze co reszta elementów.

Technologia Resopal Antibacterial®

jest zawarta w całym przekroju materiału i jest aktywna przez cały okres eksploatacji. Bariera oparta o kationy srebra uniemożliwia podziały komórkowe,dzięki czemu nie ma możliwości namnażania się bakterii na powierzchni materiału.