Akcesoria Meblowe GTV

Garderoba Elite

SPRAY-KON B700

SPRAY-KON B700
to uniwersalny klej kontaktowy najchętniej stosowany w meblarstwie do: laminatów HPL, pogrubiania płyt meblowych, klejenia obrzeży PCV i ABS.
Prawidłowo wykonana spoina jest wodoodporna i wytrzymała na wysokie temperatury.
SPRAY-KON B700
świetnie sprawdza się nawet na gładkich, niechłonnych podłożach, takich jak blacha czy płyta laminowana. Błyskawicznie odparowuje (1-3 minuty) zachowując gotowość do klejenia nawet przez godzinę! Nanoszenie systemowym pistoletem jest precyzyjne i oszczędne: płynnie regulujemy szerokość strumienia kleju w zakresie 2-35 cm. Pistolet nie wymaga czyszczenia! Przyklejenie 2 m² laminatu dekoracyjnego nie zajmuje nawet 10 minut. Klej jest dostępny w aerozolu o pojemności 600 ml oraz opakowaniach ciśnieniowych 13,6 l, 22 l, oraz 110 l. SPRAY-KON B707 to aerozolowa wersja kleju B700. Nanoszenie aerozolem jest precyzyjne i oszczędne: ruchoma dysza pozwala na regulację szerokości strumienia kleju. Jedno 500-mililitrowe opakowanie wystarczy do przyklejenia około 2 m² laminatu. Nadmiar kleju najlepiej usunąć rozpuszczalnikiem R505 dostępnym w ofercie sprzedaży naszej firmy.
Prowadnica Versalite

Prowadnica Versalite

Prowadnice Versalite Plus przeznaczone są do szuflad bezuchwytowych , w których otwieranie następuje po naciśnięciu frontu
Prowadnica kulkowa Versalite Plus ze spowalniaczem przygotowana jest pod maksymalny ciężar 30 kg.
Istotną cechą Versalite Plus jest możliwość wysunięcia szuflady na pełną długość prowadnicy – przy długości 450-600 mm, co pozwala łatwo i wygodnie dostać się do zawartości szuflady – nawet w najgłębszej części.
Nie chcesz robić hałasu rano, przygotowując się do pracy? Versalite Plus posiada nowy typ mechanizmu spowalniającego z funkcją cichego domykania, zapobiegający głośnemu trzaskaniu frontu szuflady o korpus mebla. Cenisz ciszę – wybierz mądre rozwiązania.

Zawias Solid Plus

Zawias Solid Plus

Nowa seria zawiasów hydraulicznych Solid Plus to odpowiedź na rosnące potrzeby na rynku stolarskim. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zawiasy wyróżniają się pod względem funkcjonalności i charakteryzują się wysoką wytrzymałością.
Zawiasy Solid Plus są wielofunkcyjne, dlatego można je stosować zarówno w meblach biurowych, jak i domowych. W zależności od potrzeb i trendów panujących na rynku meblarskim możemy wykorzystać zawiasy nakładane, wpuszczane i bliźniacze. Seria zawiasów Solid Plus została wyposażona w mechanizm spowalniający nowego typu, który zapewnia ciche domykanie frontów szafek.
W celu ułatwienia montażu zastosowaliśmy w zawiasach możliwość regulacji mimośrodowej, dzięki której możesz dopasować położenie zawiasu bez konieczności odkręcenia go od frontu. To gwarancja oszczędności czasu. Dodatkowo technologia Clip-on, w którą zawiasy Solid Plus zostały wyposażone, daje gwarancję łatwego demontażu.

ModernBox
Modern Box

Modern Box daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni – posiada szuflady wewnętrzne, które możesz wmontować w szafki typu cargo.
Bez obaw możesz wypełnić szuflady Modern Box aż 40 kilogramami zapasów. System zapewnia pełny wysuw szuflady, dzięki czemu wszystko masz zawsze pod ręką.
bając o poranną ciszę – kiedy domownicy jeszcze śpią, a Ty chcesz zaparzyć sobie kawę – zamontowaliśmy w szufladach Modern Box system cichego domykania.
Chcesz zoptymalizować miejsce pod piekarnikiem lub zlewozmywakiem? Skorzystaj z dodatkowej oferty szuflad specjalnych Modern Box, które dyskretnie wkomponują się w strukturę urządzeń AGD i sprzętu kuchennego.

Zawias ECHC

Zawias ECHC

Wybór odpowiednich zawiasów jest fundamentalny, gdyż to właśnie te niewielkie elementy pozwalają na solidne mocowanie frontów oraz swobodne otwieranie i zamykanie szafek.Najwyższej jakości zawiasy hydrauliczne Prestige przystosowane są do 80 000 cykli.
Zawiasy Prestige – nakładane, wpuszczane i bliźniacze – są wytrzymałe na codzienne obciążenia, możesz je zastosować do wszystkich rodzajów frontów – nie ma żadnych ograniczeń.
Stawiamy na to, by nasze produkty były łatwe w użyciu dla każdego. Zawiasy Prestige Ø35 posiadają mechanizm clip-on, ułatwiający demontaż bez użycia narzędzi.
Zawias ECHC wyróżnia się mechanizmem cichego domykania, który wyhamowuje drzwi przy zamykaniu. W ten sposób nawet jeśli spróbujesz zamknąć drzwi z rozmachem czy nimi trzasnąć, funkcja spowolni je i spowoduje delikatne domknięcie frontu.